Русская версия сайта
Видано позик: 148527
Курс ЦБУ на 27.06.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.76 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Кредит без дзвінків та відвідування банків

На даний момент далеко не кожен громадянин України має змогу відвідати банк або аналогічну фінансову установу та оформити, а тим паче, отримати кредит. Причин може бути багато. Наприклад, робота без офіційного працевлаштування (і, як наслідок, відсутність довідки про доходи), погана кредитна історія, вік особи (занадто молодий, або навпаки – поважні літа вже не входять в потрібні рамки для отримання позики), та й все частіше трапляється, коли банкіри взагалі без пояснення причин відмовляють в оформленні швидкого кредиту. В подібній ситуації стане в пригоді займ без дзвінків та без відвідування самої установи банку.
Видачею таких кредитів в наш час займаються різні мікрофінансові організації. Вони ж і встановлюють певні умови позичальникам для отримання таких коштів.

Займ без дзвінків: умови отримання


Для звичайного українського громадянина, який досягнув повноліття, отримати гроші на картку порівняно легко. Достатньо щоб в наявності була робоча картка (видана будь-яким банком України) з мінімальним рахунком на ній, паспорт та ідентифікаційний код (ці документи бажано попередньо відсканувати). Потрібно, також, щоб був доступ до інтернету та актуальний номер мобільного телефону.

Покрокова інструкція, як оформити займ без дзвінків