Русская версия сайта
Видано позик: 148527
Курс ЦБУ на 27.06.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.76 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Кредит під 0%: як оформити безвідсотковий кредит на карту

Напевно, вам вже доводилося чути про кредити без відсотків, які пропонують банки та фінансові організації. Така пропозиція виглядає дуже привабливо, особливо, якщо ви бажаєте зробити незаплановану покупку, а часу на вибір кредитора небагато.

Проте не слід поспішати, тому що ви можете укласти угоду, яка в майбутньому призведе до значних збитків. Розгляньмо, які умови кредитування діють на ринку та чи можна вірити рекламним пропозиціям?

Кредит без відсотків: міф чи реальність?Меблі, техніка та електроніка дорого коштують, тому виділити кошти з бюджету на їхнє придбання не завжди легко. Саме тому багатьох клієнтів цікавлять банківські послуги, які дозволяють оформити позику на карту без відсотків.

У такий спосіб позичальник може швидко отримати необхідну річ, а потім поступово повернути борг, не сплачуючи відсотків. Але чи так це насправді?

Слід зауважити, що законодавство України не дозволяє оформляти повністю безвідсоткові кредити. Тому банки та фінансові установи, які бажають максимально знизити вартість своїх послуг, пропонують угоди під символічні 0,01%.

Низька ставка може сподобатися клієнтам, але не виключено, що на позичальника чекає щомісячна комісія, яку доведеться виплачувати протягом усього терміну користування грошима.

Це не весь прибуток, який банк отримує від швидких “кредитів без відсотків”. Вже на етапі підписання договору ви можете дізнатися про додаткові умови, які зроблять позику не зовсім безоплатною. Наприклад, необхідно буде сплатити великий разовий внесок, комісію за видавання коштів, перевірку інформації про клієнта, а також за випуск картки та обслуговування рахунку тощо. У деяких випадках позичальникові також пропонують оплатити послуги нотаріуса й оформити страховку.

Звісно, такі важливі деталі (зокрема розмір процентної ставки) не приховуються від клієнта та вказуються у кредитному договорі. Тому будьте уважні перед підписанням документів та неодмінно розберіться в усіх нюансах. Цілком можливо, що саме від них буде залежати прийняття вашого остаточного рішення.

Особливості безвідсоткових кредитів: на що слід звернути увагуЯк ми вже переконалися, оформити кредит під 0% в Україні вам навряд чи вдасться. Наприклад, навіть якщо ви отримаєте розстрочку від компанії-забудовника, однаково доведеться сплачувати комісію банку за проведення платежів.

Зазвичай безвідсоткові кредити мають декілька особливостей:


  • - Встановлений графік погашення боргу. Наприклад, якщо позичальник не сплатить борг протягом певного періоду, на нього буде накладено великий штраф.

  • - Обов'язкове страхування життя клієнта. Зазвичай послуга страхування включається до позики як обов'язкова умова. Але таке зобов'язання можна спробувати оскаржити згідно із законодавством України, яке повною мірою підтримує клієнта. Отже, ви можете відмовитися від включення страховки до угоди.

  • - Умови дострокового погашення залишків кредиту. Якщо ви збираєтеся внести повну суму та сплатити борг, не слід покладатися виключно на своїх припущеннях. Для цього вам доведеться звернутися до відділення банку та залишити заяву на розрахунок кредитного залишку. Іноді результати, надані банком, значно відрізняються від очікувань позичальника.Також користуватися грошима безкоштовно ви зможете після придбання кредитної картки з пільговим періодом, протягом якого відсотки не будуть нараховуватись.

Дещо інакше виглядають пропозиції від фінансових організацій. Значною популярністю користуються мікрокредити без відсотків або невеликі кредити на електроніку, побутову техніку, будівельні матеріали тощо. У такому разі фінансові компанії та сервіси можуть видавати позики або мікрокредити практично під 0% на будь-які цілі, але з меншим обсягом документів та додаткових платежів. Разом з іншими розгляньте і такий варіант.

Кредит під 0 відсотків на карту: підводні каменіЗдебільшого банки та фінансові організації намагаються залучити нових клієнтів, пропонуючи їм вигідні умови в рамках різних акцій. Наприклад, взяти кредит на місяць без відсотків. Проте подібні пропозиції інколи мають так звані "підводні камені". Для того щоби не помилитися, необхідно звернути увагу на такі нюанси:

  • - Банки дуже часто рекламують привабливі безвідсоткові кредити, але насправді такі позики мають невеликий пільговий період часу. Якщо ж позичальник не встигне своєчасно повернути борг, на нього чекають підвищені відсотки.

  • - Навіть під час оформлення безвідсоткового кредиту зазвичай стягується комісія за відкриття рахунку. Але деякі банки та фінансові організації також використовують завершальну комісію для останнього внеску. У такому разі позичальника просто інформують про зазначені умови, коли до закінчення кредиту залишається кілька днів.

  • - Також до незапланованих витрат слід віднести різноманітні додаткові платежі, наприклад, комісію за випуск картки, за отримання готівки, за обслуговування рахунку, за SMS-повідомлення, інтернет-банкінг, зняття коштів у банкоматі, внесення оплати у відділенні банку, через онлайн-сервіси або термінали тощо. У кінцевому підсумку завдяки їхньому введенню вартість кредиту значно зростає.Залежно від мети отримання коштів та фінансових можливостей позичальника, банк може запропонувати йому різні умови кредитування. Слід враховувати, що велику суму грошей складніше отримати, у порівнянні з невеликою позикою. Тому оформити безвідсотковий кредит, наприклад, на квартиру, вам навряд чи вдасться.

Як швидко оформити вигідний кредит без переплат?Банки не можуть запропонувати своїм клієнтам повністю безвідсоткові кредити. До того ж оформлення договору займає від 2-3 днів до тижня.

Якщо вам терміново потрібні кошти, але ви не маєте можливості витрачати час на підготовку довідок та повного пакета документів, а також відвідування відділення банку, ви можете скористатися зручним і надійним сервісом онлайн-кредитування IFY.COM.UA.

Процедура подачі та розгляду заяви триває близько години, без довгого очікування в чергах та нескінченної бюрократичної тяганини. Простота та швидкість в обслуговуванні – головні переваги нашої онлайн-платформи, які роблять її надзвичайно зручною для клієнтів.

На відміну від банку, сервіс доступний цілодобово, тому вам не доведеться дотримуватись встановленого графіка. Оформити позику на карту можна у будь-який зручний час та будь-який день, навіть не залишаючи своєї квартири.

З IFY.COM.UA отримання кредиту стає максимально вигідним, швидким та простим!

Последние статьи
Категории статей