Русская версия сайта
Видано позик: 1793619
Позики для всіх!
 • Наразі отримати кредит дуже просто!
 • Ми гарантуємо захист персональних даних!
 • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
 • Наш сервіс безкоштовний!

Пільговий іпотечний кредит для багатодітних сімей

Отримати чи купити житло простій українській сім’ї сьогодні досить складно. Що вже казати про багатодітні родини – чим більша сім’я, тим більші витрати. Чималі кошти батьками витрачаються на забезпечення побуту, оплату медичних та освітніх послуг кожного члена сім’ї, і, як правило, грошей на придбання комфортного для родини житла катастрофічно не вистачає.
Для підтримки таких сімей в державних активних законопроектах можна знайти спеціальні програми, які компенсують певний відсоток коштів на погашення іпотеки для багатодітної сім'ї. Що важливо: багато сімей в Україні реально вже скористались можливістю отримати таку позику, проте - ще більше стоять в черзі на отримання пільгової іпотеки.

Пільги на іпотеку для багатодітних сімей


За допомогою пільгової іпотеки багатодітним сім'ям держава має можливість допомоги тим ланкам суспільства, яким досить складно своїми силами назбирати та придбати власне житло для проживання в комфортних умовах. Тобто, в ідеалі - з державного бюджету частково покривається вартість нерухомості, яку сім’я вирішила придбати. Особливості:

 • - в родині повинно бути троє або більше малолітніх дітей;

 • - держава сплачує до 50% вартості іпотечної позики;

 • - строк такого кредитування до 30 років.


Особам, які претендують на отримання пільг на іпотеку для багатодітних сімей варто врахувати, що існують обмеження на ціну квадратного метра при купівлі нового житла. Такі обмеження по ціні встановлюються залежно від регіону та населеного пункту, в якому буде купуватися нерухомість. Наприклад, у Києві верхня межа обмеження ціни становить 23000 гривень, а у Львові – 20000 гривень.
Розмір площі також обумовлений законодавчо: кредитування надається до 21 квадратного метра загальної площі помешкання на одного члена сім’ї та плюс 20 квадратних метрів додатково на всю родину. В разі необхідності додаткових житлових метрів, які визначені державою - вони оплачуються покупцем самостійно.

Кредит багатодітним сім'ям на купівлю житла, пільгова іпотека

Так як програма кредитування житла в Україні передбачає матеріальну підтримку цілій низці категорій громадян: переселенці, учасники бойових дій, молоді сімейні пари, багатодітні родини і т.д., то по перше, сім’ям з великою кількістю дітей не потрібно плекати надію на надшвидке отримання пільгової іпотеки, а по друге - треба пам’ятати, що для того, щоб скористатись програмою іпотечного кредиту для багатодітних сімей, потрібно зібрати багато супровідних документів, витратити багато зусиль для їх оформлення. Однозначно, треба запастись терпінням і для очікування в черзі, бо вона може розтягнутись на роки. Та результат - нове і комфортне житло за півціни - того вартий.
Житло за програмою державного кредитування можна придбати тільки на первинному ринку (як на етапі початку будівництва, так і те, що вже введене в експлуатацію). Для того, щоб заявка Фонду кредитування була підтримана позитивною відповіддю, при аналізі обраного житла потенційному покупцю треба звернути увагу на такі аспекти:

 • - документи про легальність забудови;

 • - ліцензійний дозвіл на будівництво;

 • - документи що засвідчують факт власності або довгострокової оренди забудовника по відношенню до використовуваної земельної ділянки;

 • - впродовж найближчого року після підписання договору обов’язковим є отримання документа про власність.


Для отримання іпотеки для багатодітної сім'ї потрібно, щоб кандидат (батько і/або мати), стояв на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов і підтвердив свою можливість в подальшому сплачувати необхідні кошти по кредиту.
В момент, коли заявнику, який вже стоїть в черзі на отримання пільгової позики, надійшла інформація про те, що його черга по кредитуванню підійшла, то при оформленні займу він повинен заплатити перший внесок, який становить не менше ніж 6% від вартості придбаного житла.
Й пам’ятайте, в ситуації, коли терміново треба зібрати велику суму - може знадобитися кредитування від мікрофінансових організацій. Вичерпну та детальну інформацію про швидке отримання коштів, основних вимог та спеціальних акцій на надання позик ви завжди можете отримати на нашому сайті ify.com.ua.

Последние статьи
Категории статей