Русская версия сайта
Видано позик: 5 5 6 8 5 3
Курс ЦБУ на 07.03.2021: 1 USD - 27.75 Грн. 1 EUR - 33.40 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Заява на кредит

У сучасній сфері кредитування є досить багато пропозицій, тому зорієнтуватись і вибрати з них найкращу пересічному позичальнику буває не завжди легко. З цієї причини людина подає заявки в різні банки, порівнює відповіді, вибирає кращі умови. Але інколи такі дії призводять до протилежного – до відмови зі сторони банку чи фінансової установи.
З метою попередити такого роду помилки, ми інформуємо про особливості подання заяви на кредит.

Особливості подання заяви на кредит


Варто підготувати пакет документів, які вимагає банк. При заповненні анкети треба уважно перевірити правильність даних, бо ця анкета проходитиме дуже детальну перевірку, а дані аналізуватимуться.
Всі банки вивчають кредитну історію потенційного клієнта. Тому, якщо він подав заявки одночасно у велику кількість фінансових установ, то досить вірогідною буде відмова у наданні кредиту. З іншого боку, якщо особа повністю та своєчасно виплачувала попередні позики, то шанси отримати новий займ у неї значно зростають.
Отже, перед поданням заявки треба перевірити власну кредитну історію, тому що по ній банк визначатиме, наскільки й чи можна взагалі даній особі довіряти.

Онлайн-заявка на кредит


Для отримання кредиту варто подавати онлайн-заявку в той банк, з яким ви вже співпрацювали. Якщо таких ще немає, то треба вибрати два-три банки зі зручними для вас умовами: відсотковою ставкою, розміром позики, терміном її погашення, зручною мережею банкоматів. Послідовно надішліть заявки до вибраних установ. Якщо якась із них відповість позитивно, то можна закінчувати пошуки та погоджуватись на видачу позики.
Якщо бажаєте зекономити час та сили на пошук пропозицій від банків, рекомендуємо звернутись до нашого онлайн-сервісу IFY.COM.UA, на якому знаходиться повний перелік умов оформлення позик та вимог до клієнтів. Обробка онлайн-заявки на кредит триває не більше години. Максимальна зручність нашого сервісу забезпечується швидкістю в обслуговуванні клієнтів та в простоті пошуку потрібної інформації.

Последние статьи
Категории статей