Русская версия сайта
Видано позик: 5 5 6 8 5 3
Курс ЦБУ на 07.03.2021: 1 USD - 27.75 Грн. 1 EUR - 33.40 Грн.
Позики для всіх!
 • Наразі отримати кредит дуже просто!
 • Ми гарантуємо захист персональних даних!
 • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
 • Наш сервіс безкоштовний!

Нові та маловідомі МФО з вигідними умовами кредитування

Завдяки стрімкому розвитку сфери швидкого кредитування, щороку з’являється все більше нових мікрофінансових організацій (МФО). Щоби привернути увагу цільової аудиторії, вони пропонують клієнтам максимально вигідні умови співпраці. І все ж, за умови оформлення онлайн-кредиту досить легко помилитися, наприклад, звертаючись до шахраїв. Давайте розберемося, як можна уникнути подібних проблем та підібрати оптимальну фінансову пропозицію.

Особливості вибору мікрофінансових організацій (МФО)Якщо ви плануєте звернутися в одну з нових або маловідомих МФО, скористуйтеся нашими порадами. Вони допоможуть вам уникнути багатьох проблем, у тому числі, обману з боку шахраїв:

 • 1. Більшість МФО розміщують детальну інформацію про себе на сайті. Як правило, їхні фактична та юридична адреси, телефони, номера ліцензій і т.д. знаходяться у вільному доступі. Ці дані дозволяють перевірити, чи внесена компанія у загальний реєстр. Якщо фінансова організація приховує інформацію про себе і не йде на контакт з клієнтами, краще обрати інший варіант.

 • 2. Всі сучасні МФО мають сайти зі зручною навігацією, де можна з’ясувати умови кредитування, розрахувати ставку та строки.

 • 3. Велика кількість шахрайських організацій пропонують своїм клієнтами не кредитний договір, а розписку. В такій ситуації ризики загрожують обидві сторони угоди, тому ризик шахрайства дуже високий.

 • 4. Нелегальні організації далеко не завжди можуть перевірити клієнта базою кредитних історій (УБКІ). Іноді це недолік маскується привабливими пропозиціями, наприклад, високою швидкістю видачі грошей (протягом двох хвилин) та відсутністю перевірок. Цілком ймовірно, що кредитор просто не має можливості надіслати відповідний запит до УБКІ.

 • 5. Також звертайте увагу на відгуки в інтернеті - якщо вони цілком позитивні (і, найімовірніше, вони є замовними), негативні, або взагалі відсутні - це привід для пошуку іншої компанії. Більшість коментарів про МФО повинні носити позитивний та нейтральних характер.
  Всі мікрофінансові організації, що діють на законних умовах, внесені до державного реєстру. За бажанням ви завжди можете відшукати компанію, що вас цікавить і переконатися у її надійності.

 • 6. Заявки користувачів розглядаються безкоштовно. Лише шахрайські організації призначають окрему плату за обробку звернень. Як правило, вони використовують наступну схему: стягують з клієнтів комісію, після чого відмовляють клієнту у видачі позики.Обирайте лиша надійні фінансові організації, а якщо у вас будуть з’являтися сумніви, приділіть час вивчення відгуків про компанію в інтернеті.

Список МФО, в яких можна оформити онлайн-кредитНижче ви знайдете список перевірених і нових МФО, що надають онлайн-позики:

SOS CREDIT
Мікрофінансова компанія, що надає свої послуги онлайн цілодобово і без вихідних з 2015 року. Мінімальна сума позики - 300 грн. Максимальний розмір кредиту за умови першого звернення - 3000 грн. Термін кредитування становить від 1 до 30 днів. відсоткова ставка - 0,99% на добу (для нових клієнтів).

Переваги компанії:
- знижка 50% на 2 перших кредита для нових клієнтів;
- програма лояльності, учасники якої отримують знижки на всі онлайн-позики (від 5% до 50%);
- пролонгація кредиту в разі необхідності.

Швидко Гроші
Компанія представлена на фінансовому ринку з 2012 року. З цього моменту вона активно розвивалася, відкривала нові офіси в містах України та збільшувала клієнтську базу. Мінімальна сума позики - 600 грн. Максимальний розмір кредиту - 10 000 грн. Термін кредитування – від 3 до 14 днів з можливістю продовження (перша позика). Відсоткова ставка - 2% на добу.

Переваги компанії:
- заявка розглядається протягом 20 хвилин;
- перерахунок відсотків за умови дострокового повернення кредиту.

MyCredit
Компанія надає послуги з 2015 року, коли ТОВ “Перше надійне агенство необхідних кредитів” запустило сервіс кредитування. Мінімальна сума позики - 100 грн. Максимальний розмір кредиту за умови першого звернення - 5 000 грн (далі - 10 000 грн). Термін кредитування – від 1 до 3 днів. Відсоткова ставка- 0,01% для нових клієнтів.

Переваги компанії:
- партнерська програма “Приведи друга” – 250 грн за кожного нового друга, який оформить позику у сервісі;
- постійні акції, розіграші призів та знижки

Moneyveo
Найбільша МФО, що надає позики на карту або готівкою. За версією Ukrainian E-Commerce Expert, компанія зайняла перше місце на ринку небанківського кредитування. Мінімальна сума позики - 100 грн. Максимальний розмір кредиту за умови першого звернення – 10 000 грн (надалі 17 000 грн). Термін кредитування – від 1 до 30 днів. Відсоткова ставка – 0,01% для нових клієнтів.

Переваги компанії:
- акція “Приведи друга та отримай 450 грн”;
- “електронні монети”, котрі можна обмінювати на знижки;
- позика під 0,01% для нових клієнтів.

БыстроЗайм
Велика компанія в сфері мікрокредитування, заснована в 2012 році. Першою в Україні запустила кредитний продукт “миттєві гроші”. Мінімальна сума позики – 500 грн. Максимальний розмір кредиту – 15 000 грн. Термін кредитування – від 7 до 30 днів. Відсоткова ставка – позиціонується як безвідсотковий кредит для нових клієнтів, 2% за умови повторного звернення.

Переваги компанії:
- заявка розглядається протягом 10 хвилин;
- експрес-реєстрація;
- постійні акції та знижки.

Top Сredit
Перші відділення мікрокредитування компанії відкрилися в 2015 році, паралельно з ними був запущений онлайн-сервіс. В 2017 році МФО повністю переорієнтувалася на надання послуг у мережі інтернет. Максимальний розмір кредиту – 15 000 грн. Термін кредитування – від 7 до 21 дня. Відсоткова ставка – 1,9% на день.

Переваги компанії:
- пролонгація кредиту в разі необхідності.

AlexCredit
Компанія була заснована в 2017 році і відноситься до нових МФО, що надають позики онлайн. Мінімальна сума позики – 100 грн. Максимальний розмір кредит за умови першого звернення – 3000 грн (потім 12 000 грн). Термін кредитування – від 5 до 30 днів. Відсоткова ставка – 0,1% від суми для нових клієнтів.

Переваги компанії:
- заявка розглядається протягом 10 хвилин;
- 100 грн за кожного друга, що оформить кредит в сервісі;
- програма лояльності, заснована на системі індивідуальних знижок.


Євро Гроші
Мікрофінансова організація буда представлена на кредитному ринку в 2016 році. За весь час роботи МФО, її послугами скористалися понад 100 тис. клієнтів. Мінімальна сума позики – 1000 грн. Максимальний розмір кредиту за умови першого звернення – 4000 грн (надалі 10 000 грн). Термін кредитування – від 1 до 30 днів. Відсоткова ставка – 1,9% на день.


Переваги компанії:
- заявка розглядається протягом 15 хвилин;
- пролонгація кредиту в разі необхідності.

Більшість з перерахованих компаній є партнерами онлайн-сервісу IFY.COM.UA. Для оформлення в них кредиту достатньо заповнити коротку форму на сайті та дочекатися відповіді сервісу.

Незважаючи на спрощену процедуру подання заявки та швидке отримання коштів в МФО, будь-який кредит варто сплачувати вчасно. Прострочки негативно впливають на вашу фінансову репутацію та можливості оформлення нових позик як в мікрофінансових організаціях, так і в банках .

Последние статьи
Категории статей