Русская версия сайта
Видано позик: 5 5 6 8 5 3
Курс ЦБУ на 08.08.2020: 1 USD - 27.67 Грн. 1 EUR - 32.79 Грн.
Позики для всіх!
 • Наразі отримати кредит дуже просто!
 • Ми гарантуємо захист персональних даних!
 • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
 • Наш сервіс безкоштовний!

Швидкий кредит

Сьогодні доволі просто оформити і отримати швидку позику. Фінансові установи, що надають кредити, значно спростили процедуру видачі коштів.
Швидкий кредит можна також оформити онлайн, що приваблює своєю простотою та прозорістю. Такий вид кредитування має низку переваг, порівняно з традиційними шляхами отримання грошового займу. Такий шлях дозволяє зберегти здоров’я, бо зводить до мінімуму спілкування з часто знервованими відвідувачами банків. Він позбавляє потреби очікування в чергах або спілкуванні в ролі прохача із знайомими чи, ще гірше, родичами.

Швидка позика грошей та її переваги


Сучасним шляхом виходу з проблемної ситуації, пов’язаної з нестачею коштів, є швидкий кредит, наданий на карту банку. Такий спосіб отримання грошей зацікавлює велике коло постійних користувачів інтернету, а також осіб, що не хочуть втрачати особистий час. Він є зручним для тих, кому в силу різних обставин, комфортніше скористатися даними послугами, не виходячи з дому. Найвигідніше брати подібні кредити для нагальних потреб, коли гроші треба терміново і на короткий термін.
Беручи позику в онлайн-режимі, необхідно просто обрати найвигіднішу пропозицію, проаналізувавши умови, що пропонують різні банки:

  - відсотки по кредиту,
  - терміни повернення,
  - його суму.

Швидкий кредит, оформлений онлайн та перерахований на карту - це негайне поліпшення особистого добробуту. Це можливість впродовж години, в будь-яку пору доби, вийти зі скрутного фінансового становища.
При отриманні коштів за допомогою швидкого кредиту варто вивчити питання, пов’язані з культурою повернення позики:

  - своєчасність виплат,
  - погашення кредиту у встановлений термін
  - та накладання можливих штрафних санкцій.

Кількаразовий вчасно виплачений швидкий кредит дає особі можливість виправити свою кредитну історію (якщо в цьому є потреба), і дозволяє їй користуватись всіма банківськими послугами в Україні без обмежень.
Процедура отримання кредиту в банку має свої недоліки.
Наприклад, щоб взяти невелику позику, людина повинна
- підготувати перелік документів,
- бути присутньою особисто при укладанні угоди та оформленні заяви.
Крім того, співробітники банку не можуть гарантувати надання швидкого кредиту на карту, тому треба буде почекати (від кількох днів до тижня). Цей час банк використовує для перевірки особи позичальника, його фінансового становища та кредитної історії.
Простішим вирішенням питання швидкої позики грошей може бути кредит від мікрофінансової організації або онлайн-сервісу підбору кредитів (наприклад, IFY.COM.UA). Такі установи можуть надати кращі умови для клієнта. Кредитування цього виду також контролюється законодавством України, воно не менш надійне ніж банківське.
Процедура отримання коштів відбувається значно швидше і з меншими затратами, як фізичними, так і моральними. Достатньо заповнити спеціальну форму в онлайн-режимі: просто вказати необхідні дані.
Для отримання швидкого кредиту на картку треба мінімум документів:

  1. паспорт,
  2. ідентифікаційний номер,
  3. довідка про доходи (якщо кредитором буде банк).

При цьому особі, яка бере кредит, має виповнитись 21 рік і у неї має бути українське громадянство.
Інколи (у відповідної групи населення) вимагається пенсійне посвідчення.
Заява розглядається протягом години, дистанційно. Якщо рішення кредитної установи схвальне, то на картку позичальника переводиться обумовлена сума грошей. Використовувати їх можна негайно.

Отримання швидкого кредиту готівкою


В разі, якщо людині треба позичити гроші готівкою, часто вона обирає банківську структуру. Причин тут декілька:

  - банк чітко вказує відсоткові ставки,
  - має прописані правила кредитування
  - та штрафні санкції.

Але такий спосіб отримання швидкого кредиту готівкою навіть в Києві не завжди фізично зручний, що вже казати про населені пункти, де й зовсім немає банків, чи їх філіалів. Крім того, іноді банк, в силу різних обставин, може відмовити в позиці.
Будь-яку позику готівкою краще брати для конкретної покупки, що була раніше запланована. В такому випадку позичальник точно знає розмір затребуваного займу. Однак, оскільки такий кредит є одноразовою послугою, може виникнути потреба знову укладати угоду кредитування, оскільки гроші пізніше можуть знадобитися ще. Відсотки за таку позику нараховуються одразу після оформлення її процедури.
Якщо передбачаються витрати саме готівкою, то використовувати такий кредит дуже зручно:

  - не вираховується комісія, яка була б у разі зняття грошей в банкоматі чи якби позичальник звертався в касу банку.
  - Часто щомісячний платіж по кредиту готівкою виявляється меншим ніж по картці (якщо сума позики однакова).
  - Відсоткова ставка також часто нижча.
  - Термін повернення грошей, як правило, довший, ніж у випадку з карткою.

Проте, не завжди привабливо низька ставка є вигідною для позичальника. Перш, ніж вибирати таку пропозицію, варто переконатись у прозорості угоди. Необхідно уважно вичитати умови, бо саме в них можуть бути приховані додаткові платежі та комісії.
Не рекомендується одразу починати співпрацювати з одним банком чи фінансовою установою – варто розглянути і проаналізувати декілька рівноцінних варіантів. При цьому, порівняти всі умови і деталі, терміни повернення позики, відсоткові ставки, штрафні санкції, і лише тоді приймати остаточне рішення.
На сайті IFY.COM.UA ви можете знайти повний перелік вигідних пропозицій з надання вигідних кредитів у вашому регіоні. Ми підберемо таку кредитну організацію, яка максимально вигідно зможе задовольнити ваші потреби та побажання.

Последние статьи
Категории статей