Русская версия сайта
Видано позик: 1650451
Курс НБУ на 24.04.2024: 1 USD - 39.5 Грн. 1 EUR - 42.2 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Чи можна взяти кредит без прописки в паспорті?

У відповідності із законодавством України, кожен громадянин повинен мати певну прописку, тобто бути зареєстрованим за місцем постійного проживання. Якщо з тієї чи іншої причини відповідна відмітка у паспорті відсутня, то людина може зіткнутися з різними труднощами при зверненні до державних та приватних організацій, в тому числі задля оформлення кредиту.

Необхідно одразу ж уточнити один момент, що стосується визначення прописки. На даний момент цей термін вважається застарілим - ще в 2001 році його замінили на “реєстрацію місця проживання”. Різниця між ними полягає в тому, що прописка мала на увазі діючу систему територіальних лімітів і служила для контролю внутрішньої міграції населення, в той час коли реєстрація не включає в себе жодних лімітів і передбачає свободу пересування і вибору місця проживання в країні. При цьому більшість громадян продовжують вважати ці терміни синонімами та вільно користуються ними в побуті.

Давайте розберемося, чи можна взяти кредит з тимчасовою пропискою або без прописки, куди варто звертатися і на яких умовах.

Складнощі при оформленні кредиту без постійної реєстрації



Основною причиною, через яку більшість банків висувають умови про адресну реєстрацію (або прописку), є високий ризик неповернення коштів. Вкрай рідко клієнт не має жодної прописки, як правило, проблеми при оформленні позики виникають під час переїзду або зміни місця проживання. Наприклад, заявки громадян, які знаходяться в іншому регіоні країни, часто відхиляються, оскільки подібні угоди вважаються вкрай ризиковими для фінансової установи – при порушенні кредитного договору знайти позичальника буде непросто.

В деяких випадках позика без прописки розглядається банками на індивідуальних умовах, при цьому враховуються наступні нюанси:

    - фінансова репутація і кредитна історія клієнта;
    - клієнт має офіційне працевлаштування і стабільний щомісячний дохід;
    - у власності позичальника є рухоме та нерухоме майно, яке може стати предметом застави;
    - клієнт може надати надійного поручителя, для забезпечення виплати кредиту.


Частіше за все свої послуги пропонують міжрегіональні банки, що мають мережу відділень в більшості міст України і володіють всією необхідною інформацією про потенційного позичальника.

Ще одним фактором, що може слугувати підтвердженням благонадійності клієнта, є наявність сім’ї і близьких родичів. Банки схильні вважати, що подібні обставини роблять людину меш схильною до порушення зобов’язань перед кредитором. Крім того, в разі необхідності з ними буде простіше зв’язатися.

Незважаючи на досить суворі умови, кредит без прописки і реєстрації зазвичай передбачає невелику позику з високою відсотковою ставкою. Таким чином банк намагається звести до мінімуму ризики при укладенні угоди.

Чи дають кредит з тимчасовою пропискою



Деякі фінансові організації готові до співпраці з клієнтами, які мають тимчасову реєстрацію. Тож розглянемо найбільш популярні варіанти такої співпраці:

    - Ідея Банк та Конкорд Банк розглядають звернення клієнтів з тимчасовою пропискою і пропонують їх як позики, так і кредитні картки. Рішення про надання фінансової допомоги виноситься на основі аналізу кредитного відділу.
    - Отримати позику в ПриватБанку навряд чи вийде, однак позичальники з тимчасовою реєстрацією можуть оформити у закладі кредитну картку.
    - Одним з найбільш зручних варіантів отримання коштів у борг може стати звернення до компанії Манівео, що надає кредити громадянам без прописки та з тимчасовою пропискою (реєстрацією).

Також ви можете максимально швидко отримати позику, звернувшись до онлайн-сервісу IFY.COM.UA, без додаткових переплат та довгого очікування у чергах.

Зверніть увагу, що будь-яка фінансова організація або банк для винесення рішення розглядаю цілий ряд критеріїв, що стосуються позичальника. В тому числі його кредитну історію та платоспроможність. Тому наявність або відсутність прописки не є єдиним важливим фактором.

Як взяти кредит без прописки в інтернеті?



Темп життя постійно і швидко прискорюється, технології розвиваються вкрай стрімко, що, в свою чергу, сприяє формуванню нових рішень на ринку кредитування. До таких рішень можна віднести і онлайн-кредити, що надають спеціальні сервіси та мікрофінансові організації (МФО).

Можливість оформити позику в інтернеті значно спрощує процес отримання грошей. Тепер клієнтам немає необхідності готувати пакет документів, особисто відвідувати офіс фінансової установи і довго очікувати на рішення. Всі операції можна здійснювати віддалено, а переказ коштів здійснюється протягом години.

Позичальники, які не впевнені в тому, що зможуть отримати необхідну суму в банку, часто цікавляться, чи дають кредит без прописки в онлайн-сервісах та МФО. Безумовно, вимоги організацій можуть суттєво відрізнятися, однак зазвичай наявність реєстрації у клієнта цілком не обов’язковою умовою для укладення угоди.

Один з найбільш важливих моментів стосується надійності інтернет-кредитування. Не всі позичальники обізнані про те, що ця сфера кредитування контролюється законодавством України так само, як і банківська. Тому оформлення онлайн-кредитів є повністю прозорим і безпечним.

Варто зазначити, що звернення до інтернет-сервісу дозволяє не лише суттєво скоротити час ні підготовку документів, але й помітно підвищує шанси на отримання позики.

Розглянемо основні переваги онлайн-кредитування:

    - клієнт має можливість оформити позику на короткий термін (наприклад, лише на кілька тижнів) і максимально швидко сплатити її;
    - переважна більшість онлайн-сервісів і МФО готові піти назустріч клієнту і надати йому максимально гнучкі умови;
    - всі заяви на сайті розглядаються цілодобово і в будь-який день тижня;
    - до клієнтів висуваються спрощені вимоги;
    - від позичальника не вимагається внесення застави або пошук поручителів;
    - умови погашення боргу передбачають різні способи, що значно спрощує задачу клієнта. Він може переводити кошти на рахунок, вносити платежі готівкою у відділах фінансової установи, розплачуватися через термінали, і т.д.


На що варто звернути увагу при отриманні онлайн-кредитів



Вся процедура отримання інтернет-позик максимально спрощена і не вимагає від споживачів жодних додаткових знань або вмінь. Як правило, вона поділяється на два основних етапи:

    - заповнення і подача заяви на сайті компанії;
    - відповідь організації на запит клієнта.


Що стосується часу, то процес прийняття рішення займає не більше однієї години. Якщо результат виявляється позитивним, то на картку позичальника протягом декількох хвилин після відповіді перераховуються кошти, якими він зможе розпоряджатися.

Більшість кредитних онлайн-сервісів і мікрофінансових організацій пропонують свої послуги всім громадянам України, які можуть надати паспорт та ідентифікаційний номер. При цьому додаткові документи, наприклад, ті, що стосуються адресної реєстрації або розміру доходів позичальника, не вимагаються.

Враховуйте, що до заповнення форми на сайті варто поставитися зі всією відповідальністю і вказувати виключно достовірну інформацію. Якщо в заяві буде багато нечностей або помилок, її з великою вірогідністю буде відхилено і це може зменшити ваші шанси на успішне оформлення кредиту в майбутньому. Перед відправленням особистих даних обов’язково перевірте їх і переконайтеся. що інформація вказана вірно.

Також обов’язково зверніть увагу не всі умови договору та особливо прискіпливо варто поставитися до пунктів, що стосуються відсоткової ставки, розміру штрафних санкцій, а також дострокового погашення кредиту. Якщо у вас виникатимуть сумніви, зверніться до менеджера і попросіть його відповісти на всі ваші запитання. Це не лише допоможе вам в майбутньому з виплатою позики, але й підвищить вашу загальну фінансову грамотність.

Последние статьи
Категории статей