Русская версия сайта
Видано позик: 1639148
Курс НБУ на 19.04.2024: 1 USD - 39.60 Грн. 1 EUR - 42.27 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Де і як можна взяти кредит без банку?

Незважаючи на те, що банківські кредити вважаються одними з найбільш надійних, оформити їх можна далеко не завжди. По-перше, не всі громадяни мають достатньо вільного часу для тривалої підготовки пакета документів та очікування рішення про видачу позики. По-друге, в деяких випадках банк може відповісти клієнтові відмовою з тих чи інших причин. Наприклад, погана кредитна історія, відсутність офіційного працевлаштування і довідки про доходи з великою вірогідністю стануть серйозною перешкодою для отримання необхідних коштів.

Альтернативним рішенням проблеми може стати звернення до онлайн-сервісів (наприклад, IFY.COM.UA) або мікрофінансову організацію (МФО), які дозволяють отримати гроші в борг без банків, але при цьому на вигідних умовах. Їхній розвиток обумовлений швидким ростом конкуренції на сучасному ринку кредитування, який пропонує все нові компанії та онлайн-платформи з привабливими для споживачів пропозиціями. Про всі особливості оформлення кредиту в інтернеті, без прямого звернення до банку, ми розкажемо в даній статті.

Як взяти гроші в кредит без банку?



В Україні послуги онлайн-кредитування МФО та інтернет-сервіси почали надавати відносно недавно. Основною причиною їх затребуваності є повністю дистанційна видача коштів, яка значно спрощує всю процедуру оформлення позики. Клієнтові не треба особисто відвідувати офіс організації, щоб подати документи і заповнити заяву.

Ще одним важливим моментом, що визначає рішення споживача взяти кредит не в банку, а онлайн, є низький показник відмов. Майже всі звернення схвалюються фінансовими організаціями протягом години. Навіть якщо у клієнта е поточна заборгованість в іншій організації або негативна кредитна історія.

Далеко не всі громадяни знають, що інтернет-кредитування, як і послуги банків, контролюється законодавством України, що робить оформлення онлайн-позик прозорим та надійним (за виключенням організацій, що займаються шахрайством).

Процедура оформлення угоди та отримання коштів займає мінімум часу і не вимагає від клієнтів жодних додаткових зусиль. Умовно її можна розділити на два основних етапи: подача заяви і відповідь кредитної організації. Рішення про виплату коштів приймається протягом години. Після цього на картку клієнта переводиться необхідна сума, якою він може вільно розпоряджатися.

Як правило, сервіси та МФО висувають схожі вимоги до позичальників: кредит може отримати повнолітній громадянин України, який повинен надати дані паспорта, ідентифікаційний код і картку. Довідка про доходи і документи, що підтверджують офіційне працевлаштування не потрібні.

При заповненні короткої онлайн-форми на сайті необхідно вказувати лише точну і правдиву інформацію. Наявність у заяві помилок суттєво знижує ваші шанси на отримання позитивної відповіді щодо кредиту. Перед оформленням позики обов’язково прорахуйте її вартість (з урахуванням всіх комісій та додаткових платежів), обдумайте термін отримання коштів і способи оплати. Зверніть увагу на умови договору, зокрема на штрафні санкції та можливості дострокового погашення боргу.

Позика грошей без банку: як не потрапити до “кредитної пастки”



Навіть людина, яка добре розбирається у сфері кредитування, не застрахована від здійснення помилок. Як правило, умови інтернет-позик виглядають дуже привабливо, тому споживачам, які гостро потребують грошей, досить складно не піддаватися спокусі. Давайте розберемося, як привчити себе до фінансової дисципліни, уникнути прострочень, додаткових відсотків та інших неприємностей, які прийнято називати “кредитною пасткою”.

Якщо ви плануєте взяти гроші в борг без банка, а в онлайн-сервісах або МФО, намагайтеся дотримуватися наступних рекомендацій:

    - Перш ніж оформити кредит, уважно вивчайте всі пункти договору.
    - Реально оцінюйте свої фінансові можливості і подавайте заяву лише в тому випадку, якщо впевнені, що зможете своєчасно виплатити позику. Необхідно розуміти, що повертати вам доведеться більшу суму, аніж ви отримали в кредит. В ідеалі розмір боргу не повинен перевищувати 36% від суми вашого щомісячного доходу.
    - Слідкуйте за графіком і за можливості вносьте платежі за кілька днів. Це допоможе вам уникнути складнощів в разі виникнення форс-мажорних ситуацій, а також дозволить завчасно спланувати свій бюджет. Можна обрати певні дні, наприклад, одразу після зарплати та орієнтуватися на них.
    - Краще не погоджуватися стати поручителем для родичів або знайомих, не маючи твердої впевненості в тому, що ви зможете виконати свої обов’язки.
    - Якщо вам доведеться зіткнутися з непередбачуваними труднощами і ви не зможете виплатити позику, зверніться до кредитної організації якомога швидше. Багато з них лояльно ставляться до труднощів своїх клієнтів і готові піти назустріч. Варто проконсультуватися з менеджером та обговорити шляхи вирішення проблеми.
    - При оформлені кредиту обирайте ту валюту, яку ви зазвичай використовуєте. Таке рішення буде оптимальним майжеу будь-якій ситуації. Пам’ятайте про непередбачувані фінансові ризики і не слухайте історії про переваги позик, отриманих в іноземній валюті.
    - Звертайтеся за кредитом лише до тих онлайн-сервісів та МФО, що мають хорошу репутацію і високий рівень сервісу. Для того, щоб переконатися в цьому, пошукайте статті та відгуки про компанію в інтернеті або задайте питання на форумі.

Намагайтеся не порушувати умови кредитного договору, в іншому разі в майбутньому ви можете втратити можливість оформлювати позики в організації. Крім того, невиконання зобов’язань перед кредитором відобразиться на фінансовій репутації позичальника, виправити яку значно важче, аніж зіпсувати.

Для того, щоб взяти гроші в борг не в банку, а в іншій фінансовій установі без зайвих проблем, важно пам’ятати про мету кредиту. Будь-яку позику, незалежно від її розміру, варто оформлювати для певних потреб, наприклад, здійснення покупки, оплати лікування і т.п. Тоді вам буде простіше визначитися з необхідною сумою та зорієнтуватися, які витрати на вас очікують.

Доки ви не сплатите кредит повністю та не отримаєте відповідний документ, зберігайте всі платіжні квитанції. У випадку збою системи або інших проблем ви завжди зможете підтвердити, що своєчасно внесли платіж, не допустили появи прострочень та виконали свої фінансові обов’язки.

Чому можуть відмовити у кредиті?



Однією з найбільш розповсюджених причин відмови в оформленні позики є недостовірна інформація, що була надана клієнтом. Багато інтернет-сервісів та МФО використовують ті самі методи перевірки споживачів, що й банківські структури. Тому перед поданням заяви варто перевірити всі дані та переконатися, що ви не припустилися помилок.

Також кредит навряд чи нададуть позичальникам, які раніше зверталися до організації за допомогою, але грубо порушили умови угоди (наприклад, не погасили белику заборгованість). В такому разі клієнт буде вважатися неблагонадійним та фактично потрапить до чорного списку. Будь-яка позика впливає на вашу кредитну історію, тому не можна забувати про своєчасне внесення платежів.

Не варто одночасно розсилати заяви до великої кількості кредитних організацій. Це, цілком ймовірно, викликатиме у них побоювання стосовно ваших намірів.

Якщо ви будете дотримуватися описаних вище правил при оформленні та погашенні позики, то напевне ви зможете уникнути всіх проблем. Фінансові організації охоче співпрацюють з добросовісними позичальниками, а іноді навіть пропонують їм спеціальні програми лояльності з більш вигідними умовами.

Последние статьи
Категории статей