Русская версия сайта
Видано позик: 148527
Курс ЦБУ на 27.06.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.76 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Що таке безвідмовний кредит та як його оформити?

Майже будь-яка сучасна людина може зіткнутися з фінансовими труднощами. Але що робити, якщо гроші потрібні терміново, а часу на підготовку повного пакету документів та очікування рішення банку зовсім немає? В такому випадку на допомогу споживачу можуть прийти кредитні онлайн-сервіси (наприклад, IFY.COM.UA) і мікрофінансові організації (МФО), які пропонують співпрацю на спрощених умовах.

Безумовно, банки як і раніше є одними з найбільш надійних кредиторів, але все частіше до них звертаються клієнти, яким необхідно отримати велику суму грошей, кошти на розвиток бізнесу або іпотеку. Для вирішення незначних матеріальних проблем позичальники вибирають фінансові установи та онлайн-сервіси, що дозволяють оформити кредит в найкоротші терміни.

Розвиток онлайн-платформ і МФО пов'язаний зі швидким зростанням конкуренції на ринку кредитування, де постійно з'являються нові компанії з різними фінансовими пропозиціями для позичальників.

Ще одним фактором, що робить онлайн-позики привабливими в очах клієнтів, є низький рівень відмов. Це вигідно відрізняє їх від банків, де бюрократичні процедури і перевірка кредитної історії позичальника займають кілька днів або навіть тижнів.


Про те, як взяти майже безвідмовну позику на картку або готівкою, і на що слід звернути увагу при виборі кредитора, ми розповімо в цій статті.

Безвідмовні позики онлайн: особливості оформлення
Для початку давайте розберемося, в якому випадку онлайн-кредитування є найбільш практичним і зручним рішенням, а також які переваги воно має перед банківськими структурами.

Навіть найбільш лояльний і безвідмовний банк висуває до своїх клієнтів ряд вимог, в тому числі такі, що стосуються їхньої фінансової репутації і платоспроможності. Для цього клієнт повинен не тільки надати повний набір документів, а й знайти час для особистого відвідування відділення, очікування в черзі і заповнення заявки. Співробітники банку перевіряють кредитну історію потенційного позичальника, його особисті дані та іншу інформацію, на підставі якої буде винесено рішення про виплату коштів або відмову. Саме через всі описані особливості популярність швидких кредитів швидко зростає, тому саме їх ми і розглянемо докладніше.

Діяльність МФО і онлайн-сервісів повністю контролюється українським законодавством, що робить її не менш прозорою і надійною, ніж банківську. При цьому більшість онлайн-кредиторів активно залучає нових клієнтів і пропонує їм максимально прості і швидкі умови отримання позик.

Процедура оформлення кредиту не вимагає від споживача жодних специфічних знань або зусиль - досить зайти на сайт організації, вивчити вимоги до клієнтів і заповнити коротку форму (вказати терміни кредитування, необхідну суму і т.д.).

Слід зауважити, що для отримання швидкої безвідмовної позики, споживач повинен бути повнолітнім, мати громадянство України, а також надати паспортні дані та ідентифікаційний номер (в деяких випадках також потрібна довідка про доходи).

Як правило, розгляд клієнтських звернень займає не більше години. Якщо рішення щодо кредиту в результаті виявляється позитивним, позичальник отримує необхідну суму (на картку або готівкою), якими він може вільно розпоряджатися відповідно до умов договору.

Чим швидка позика відрізняється від кредиту в банку?
В усіх фінансових установах існують певні вимоги, що пред'являються до потенційних клієнтів. Наприклад, якщо ви звернетеся в банк, але не зможете надати необхідні документи, внести заставу або підтвердити певний рівень доходів, то, швидше за все, отримаєте негативну відповідь.

Саме тому все більша кількість позичальників віддає перевагу мікрокредитуванню від МФО і інтернет-сервісів, що дозволяє звести до мінімуму бюрократичну тяганину. Давайте розберемося, в чому полягають основні відмінності між швидкими онлайн-позиками і кредитами в банку:

  • • Умови оформлення кредиту. На відміну від банку, онлайн-кредитування може запропонувати клієнтам спрощену схему отримання коштів, що не передбачає підготовки повного пакету документів. Така особливість робить інтернет-позики зручними і доступними для більшості громадян.

  • • Офіційне працевлаштування. Перш ніж винести рішення щодо ухвалення кредиту всі банки перевіряють наявність у позичальника працевлаштування і певного рівня доходів, щоб уникнути ризиків, пов'язаних з погашенням боргу. При отриманні швидких позик така умова не є обов'язковою, а відсутність офіційного місця роботи не призведе до відмови.

  • •Довідки про доходи. Для оформлення позики в банку споживач повинен подати один з найважливіших документів, яким є довідка про доходи. Для отримання коштів в онлайн-сервісі або МФО це вимога висувається далеко не завжди.

  • • Фінансова репутація позичальника. У будь-якому банку кредитна історія споживача піддається ретельній перевірці. Якщо в минулому він порушував умови договору і допускав прострочення, це може стати вагомою підставою для відмови. У той же час швидкі позики доступні навіть для клієнтів з неідеальною фінансовою репутацією.


Як отримати безвідмовний кредит готівкою?Позики готівкою (незалежно від їх розміру) раціональніше всього оформляти для здійснення великої заздалегідь запланованої покупки. В такому випадку ви без особливих зусиль зможете підібрати кредитну пропозицію і оцінити свої фінансові можливості. Крім того, ви будете точно знати, яка сума необхідна, тому швидше зорієнтуєтеся серед безлічі пропозицій.

Оформлення позики готівкою нічим не відрізняється від аналогічної процедури, при якій кошти переводяться на карту. Для отримання кредиту необхідно також заповнити заявку на сайті і вивчити умови договору. Не слід забувати, що нарахування відсотка за використання коштів відбувається відразу ж після видачі грошей на руки.

Отримати швидкі позики в більшості фінансових організацій ви можете майже миттєво. Але, перш ніж визначитися з кредитором і фінансовою пропозицією, обов'язково зверніть увагу на наступні нюанси: