Русская версия сайта
Видано позик: 1774606
Курс ЦБУ на 18.05.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.8 Грн.
Позики для всіх!
 • Наразі отримати кредит дуже просто!
 • Ми гарантуємо захист персональних даних!
 • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
 • Наш сервіс безкоштовний!

Як взяти приватну позику під розписку в Одесі?

Сьогодні багато позичальників можуть оформити кредит не лише в банках і інших фінансових організаціях, а й у приватних осіб. Затребуваність такого виду кредитування має кілька причин, а саме: схвалення заявки не вимагає великої кількості документів, процедура отримання коштів відбувається максимально швидко і на лояльних умовах.

Проте перед укладанням договору з фізичною особою, клієнту слід переконатися в його порядності та надійності. У цій статті ми розглянемо всі особливості отримання грошей під відсотки від приватних осіб в Одесі, а також “підводні камені” і можливі проблеми, з якими може зіткнутися позичальник.

Правила приватного кредиту: як взяти гроші в борг в Одесі?Порядок кредитування приватними особами передбачає укладення договору або розписки, на підставі яких споживач на певний період часу отримує необхідну суму грошей. Повернення боргу може відбуватися як частинами, так і одним платежем. Умови оформлення позики залежать від побажань сторін і повинні в рівній мірі підходити кредитору і позичальнику.

Як правило, основним документом при укладанні угоди є розписка (або договір), в якій зазначаються:

 • • ПІБ позичальника, а іноді і його паспортні дані;

 • • розмір кредиту;

 • • терміни повернення коштів, взятих у борг;

 • • способи сплати;

 • • дата та місце укладання договору;

 • • особистий підпис клієнта.


Також слід вказати валюту, в якій був оформлений займ, щоб уникнути можливих проблем в майбутньому. Після цього документ можна завірити у нотаріуса, але навіть без цієї процедури він буде мати юридичну силу.

Хто може запропонувати гроші під відсотки в Одесі?Отримати гроші в борг (під розписку) від приватної особи в Одесі (як і інших містах України) досить просто, оскільки виконувати роль кредитора може будь-який дієздатний громадянин. Під час укладання угоди його особисті дані неодмінно фіксуються в розписці або договорі. Обережність у фінансових справах ніколи не буває зайвою, тому клієнту слід попередньо уточнити номер банківського рахунку кредитора, на який будуть переводитися гроші, щоб уникнути прострочень.

Необхідно зауважити, що цей вид кредитування регулюється главою 71 Цивільного кодексу України. Договір набуває чинності в той самий момент, коли гроші або інші речі передаються в користування позичальника.

Іноді непорядні кредитори надають кошти під великі відсотки, але при цьому ставлять умову - розрахунок повинен проводитися виключно готівкою. Після укладення договору вони навмисне зникають і таким чином намагаються штучно збільшити термін виконання зобов’язань позичальника і розмір його боргу.

У такій ситуації закон знаходиться на стороні людини, яка оформила приватний кредит. Так, кредитор зобов’язаний на обговорений момент прийняти зазначену суму, а при його ухиленні боржник має повне право перевести кошти на депозитний рахунок нотаріуса. Останній виступає в якості власника грошей кредитора до з’ясування обставин, а потім передає йому кошти і підтверджує, що угода була закрита вчасно.

Приватна позика без застави в ОдесіПерш за все слід звернути увагу на те, що на відміну від фінансових установ і банків, де умови виплати коштів відносно однакові, приватні інвестори висувають різні вимоги.


При оформленні кредиту від приватної особи без застави в Одесі та інших містах позичальникові нерідко пропонують внести передоплату. В цьому випадку краще убезпечити себе і нотаріально завірити договір. Якщо кредитор виявиться шахраєм, то може зникнути з отриманими грошима, а потім звернутися до суду з вимогою про повернення суми, зазначеної в документі.

Як правило, приватна позика без застави видається на один рік і більше, але частіше за все споживачі вибирають термін від одного до шести місяців.

Ще один важливий момент стосується відсотків. Зазвичай приватні інвестори пропонують досить високі ставки, які можуть досягати 10-15% від суми. При цьому, на відміну від банківських структур, відсотки нараховуються на всю суму кредиту, а не на залишок.

Будьте готові, що при оформленні позики без застави можете зіткнутися з додатковими комісіями і прихованими відсотками. Саме тому всі умови угоди необхідно детально вказувати в документі. Це допоможе звести ризики до мінімуму і уникнути проблем з поверненням боргу.

Позики від приватної особи під заставу нерухомості в ОдесіЯкщо розмір передбачуваної позики перевищує кілька десятків тисяч гривень, то кредитор швидше за все запропонує вам надати рівноцінну заставу, наприклад, нерухомість, дорогу техніку, автомобіль і т.д. Зрозуміло, цей важливий момент також фіксується в договорі.

У порівнянні з банківськими кредитними продуктами, займ від приватної особи під заставу нерухомості має чимало переваг:

 • • оформлення і видача грошей займає мінімум часу, а не затягується на кілька тижнів;

 • • завдяки лояльному ставленню кредитора, клієнт має можливість коригувати умови договору;

 • • позичальник може отримати гроші в кредит в Одесі без надання довідки про доходи, пошуку і залучення поручителів. Більш того, розглядаються навіть звернення від споживачів з поганою фінансовою репутацією;

 • • нерідко кредитор пропонує споживачеві допомогу під час підготовки пакету документів, необхідних для укладення договору, а також пропонує послуги з супроводу угоди.Як і фінансові організації, приватні особи при оформленні кредиту отримують прибуток у вигляді відсотків, які сплачує позичальник. При цьому запропонована в заставу нерухомість виступає гарантом своєчасного повернення коштів.

Як не стати жертвою шахраїв?Кредитний ринок стрімко розвивається, тому отримати гроші в борг під відсотки від приватних осіб в Одесі не важко. Але при цьому не слід забувати про шахрайство, яке іноді зустрічається в даній сфері. На жаль, його не завжди вдається вчасно розпізнати, але викликати побоювання можуть такі моменти:

 • 1. До укладення угоди кредитор за різними приводами пропонує внести передоплату. Найчастіше гроші намагаються виманити "на перевірку кредитної історії позичальника", "на внесення обов'язкової суми для поповнення рахунку", "за розгляд заяви", "для підтвердження серйозності намірів" і т.д. Після цього шахрай ховається з вирученої сумою і змінює контактні дані.

 • 2. “Надання допомоги” всім клієнтам без розбору і відсутність конкретних вимог також виглядає вкрай підозріло. Порядні кредитори завжди встановлюють певні критерії для відбору позичальників, вказують умови угоди і суми, які вони готові надати.

 • 3. Якщо в інтернеті немає жодних відгуків про кредитора, це повинно вас насторожити. Цілком ймовірно, що він не заслуговує на довіру, оскільки часто змінює свої контакти і реквізити, номери телефонів, електронну пошту і т.д. Виключно позитивні коментарі також можуть виявитися несправжніми і викликати сумніви. Як правило, у відгуках про приватну особу фігурують як позитивні, так і нейтральні оцінки, а також описуються враження від угоди, сильні і слабкі сторони.

 • 4. Ще один популярний спосіб обману клієнтів передбачає аванс і розписку. В такому випадку сума позики видається не в повному обсязі, після чого оформляється розписка. В результаті кошти, що залишилися, жертва махінацій так і не отримує, але через деякий час шахрай звертається до суду з документом, щоб зажадати повну суму неіснуючого боргу.


Перш ніж прийняти остаточне рішення про укладення угоди з кредитором, зважте всі “за” і “проти”, вивчіть діючі на фінансовому ринку пропозиції, а визначившись з вибором - упевніться в порядності приватної особи, що пропонує дати гроші в борг під розписку в Одесі.

Безумовно, слідуючи перерахованим вище порадам можна спробувати убезпечити себе від більшості ризиків, пов’язаних з приватними позиками, але краще і надійніше оформити кредит в банку або фінансовій установі, які надають своїм клієнтам всі необхідні документи і гарантії.

Последние статьи
Категории статей