Русская версия сайта
Видано позик: 1656763
Курс НБУ на 26.04.2024: 1 USD - 39.67 Грн. 1 EUR - 42.52 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Чи можна об’єднати всі кредити в один?

Деякі позичальники виявляються в ситуації, коли їм доводиться виплачувати відразу ж кілька кредитів. Це досить клопітке завдання, що вимагає не тільки часу і зусиль, а й часто призводить до появи прострочень. Далеко не всі громадяни поінформовані про ефективне вирішення проблеми - об’єднання декількох кредитів в один. Такі заходи дозволяють зменшити розмір щомісячних платежів і швидше погасити борг.

У цій статті ми розглянемо, в якому випадку можна об'єднувати позики, що таке послуги рефінансування і які переваги вони мають.

Як об’єднати декілька кредитів в один?



Рефінансування кредитів – це послуга, яка дозволяє позичальникові впоратися з матеріальними труднощами, наприклад, при простроченнях і проблемах з платежами за кредитом. Вона передбачає об’єднання або перекредитування позик, таким чином зберігаючи позитивну фінансову репутацію споживача і захищаючи його від появи статусу боржників.

Кредит, який об’єднує кілька позик, називається консолідованим. В першу чергу він призначений для зниження щомісячних платежів, але іноді його плутають з послугою перекредитування. Насправді вони дійсно схожі, але перекредитування передбачає отримання нової позики для погашення поточних, а консолідований кредит об’єднує кілька позик в один загальний, за яким нараховуються платежі.

При перекредитуванні діють особливі умови, які значно полегшують обов’язки позичальника. Як правило, в цьому випадку кредитор пропонує рішення, що дозволяє клієнту заощадити на комісії, а також встановлює термін виплати боргу, який не завдасть проблем з внесенням платежів.

Простіше кажучи, послуги рефінансування дозволяють:

  • • знизити відсоткову ставку за кредитом;

  • • зменшити розмір платежів;

  • • отримати додаткові кошти (понад суму заборгованості).


Для того щоб домовитися про внесення відповідних змін до договору, необхідно особисто звернутися до кредитора або скористатися однією зі спеціальних програм перекредитування. Їх надає більшість великих банків України, які готові допомогти своїм клієнтам.

Умови та особливості об’єднання кредитів



Оформлення заявки не вимагає від клієнта додаткових зусиль або знань. Досить визначитися з кредитною установою, що пропонують послуги рефінансування, і заповнити форму на його сайті. Процедура не має значних відмінностей від отримання звичайної позики - умови об’єднання практично повністю збігаються з умовами довгострокового кредиту. Проте існує кілька нюансів, на які слід звернути увагу.

До клієнта, який хоче об’єднати кредити в один, зазвичай ставляться такі вимоги:

  • • наявність офіційного працевлаштування та стабільного доходу;

  • • хороша кредитна історія (за останні два-три роки). Фінансові установи більш охоче співпрацюють з добросовісними позичальниками, які в минулому не допускали прострочень та порушень договору.


Якщо споживач відповідає висунутим вимогам, йому напевно запропонують послуги консолідації кредитів.

Для того щоб з більшою ймовірністю отримати від банку позитивну відповідь, необхідно надати документи, що підтверджують вашу платоспроможність. До їх числа входять:

  • • Довідка про доходи. При цьому бажано, щоб вона свідчила про те, що з моменту оформлення кредиту ваші доходи збільшилися.

  • • Документи про цінне майно, наприклад, довідка про отримання спадщини.

  • • Якщо у клієнта є друге місце роботи, можна надати відповідну довідку.


Також можна залучити поручителя, який має хорошу фінансову репутацію і досить високий рівень доходів.

Слід зауважити, що важливим аргументом при укладанні договору може стати часткове погашення боргу. Таким чином позичальник підтвердить свій твердий намір виконати обов’язки перед кредитором.

Чи можливе кредитування з відкритими простроченнями?



Якщо ви маєте прострочену заборгованість, то можете скористатися одним з кредитних онлайн-сервісів. Інтернет-кредитування має чимало переваг і дозволяє клієнтам, які вже мають борги, отримати необхідні кошти.

Важливо не забувати, що будь-які позики потрібно своєчасно виплачувати, а порушення умов договору призводить до штрафних санкцій і погіршення кредитної історії. Тому перед подачею онлайн-заявки обов’язково переконайтеся в тому, що зможете виконати свої зобов’язання.

Де можна об’єднати всі кредити в один?



Однозначної відповіді на це питання немає, тому що все залежить від початкових умов оформлення кредиту, фінансової репутації позичальника, розміру прострочень і багатьох інших факторів. Кожен банк і фінансова організація пропонують послуги рефінансування на різних умовах, тому в першу чергу необхідно орієнтуватися на розмір комісії, яка вказується в пропозиції про об’єднання кредитів.

Однією з переваг банків зазвичай є більш низька кредитна ставка, ніж у інших фінансових установ. Найбільш вигідно користуватися послугами банківських структур, в яких у клієнта вже відкритий рахунок.

Онлайн-кредитування підійде для позичальників, які хотіли б отримати кошти максимально швидко або мають певні проблеми, наприклад, погану кредитну історію або недостатньо високий рівень доходів.

Якщо ви сумніваєтеся в доцільності рефінансування, обміркуйте і проаналізуйте наступні фактори:

  • 1. Якщо до закінчення терміну погашення кредитів залишається менше року, краще відмовитися від рефінансування. Найчастіше відсотки по таких позиках вже виплачені. У разі іпотеки послуга рефінансування буде вигідною, якщо вам доведеться вносити платежі протягом п’яти років, при меншому терміні вам навряд чи вдасться відчутно заощадити.

  • 2. Обов’язково розрахуйте економічну вигоду нової позики. Враховуйте, що вам доведеться знову вносити комісії і додаткові платежі, тому якщо відсоткова ставка буде незначно відрізнятися (менш ніж на 2%), краще відхилити пропозицію.

  • 3. У більшості банків при переоформленні договору співробітники пропонують переоформити страховий поліс, а це також призводить до незапланованих витрат.

  • 4. При рефінансуванні заборгованості за іпотечним кредитом клієнтові доводиться заново оплачувати оцінку будинку, квартири або іншого заставного забезпечення.

  • 5. Нерідко позичальників, які вибирають пропозицію з привабливою кредитною ставкою, чекають дуже жорсткі умови договору і вимоги з боку банку чи іншої фінансової установи. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете їх дотримуватися, спробуйте підібрати інший варіант.

  • 6. При переведенні заборгованості з одного банку в інший, не забувайте про відсотки, які при цьому нараховуються.

  • 7. Якщо умови договору передбачають значні штрафи при достроковій оплаті позики, фінансові втрати в результаті можуть значно перевищити вигоду від рефінансування.

  • 8. Будьте вкрай уважні під час підписання нового договору. Іноді кредитні установи зобов’язуються погасити тільки основну частину кредиту, не враховуючи відсотки.

  • 9. Навіть якщо ви спробуєте відповідати всім вимогам, банк може відповісти відмовою на запит про рефінансування. Найчастіше причиною стають зниження доходів клієнта або падіння ринкової ціни майна, запропонованого в заставу. Якщо подібні підстави існують, задумайтеся про раціональність звернення до банку.


Безумовно, з правильним підходом рефінансування стає зручним інструментом, що дозволяє клієнтові знизити навантаження на бюджет та зменшити витрати. Тому вкрай важливо не помилитися з вибором банку або фінансової організації та прискіпливо вивчити всі пункти договору.

Последние статьи
Категории статей