Русская версия сайта
Видано позик: 1774605
Курс ЦБУ на 18.05.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.8 Грн.
Позики для всіх!
 • Наразі отримати кредит дуже просто!
 • Ми гарантуємо захист персональних даних!
 • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
 • Наш сервіс безкоштовний!

Як взяти кредит безробітним в Україні?

Офіційно безробітними в Україні вважаються громадяни, які не мають постійного працевлаштування. До цієї ж категорії відносяться люди, що працюють неофіційно, оскільки вони не можуть надати документи, що підтверджують рівень їхніх доходів.

Для більшості банків працевлаштування клієнта є одним з основних факторів, що впливають на рішення про оформлення кредиту. В такому випадку довідка про доходи стає гарантом того, що потенційний позичальник має достатні фінансові ресурси, щоб погасити борг. Якщо ж офіційне працевлаштування відсутнє, угода вважається ризикованою.

На жаль, далеко не всі споживачі, які потребують грошей, можуть надати відповідні документи з місця роботи. Але це не означає, що у них немає можливості отримати матеріальну підтримку. Давайте розберемося, де взяти кредит безробітному, на що слід звернути увагу і як не помилитися з вибором фінансової установи.

Які банки надають кредит безробітним?Незважаючи на те, що практично у всіх банках є свої спеціальні вимоги до клієнтів, однією з основних зазвичай є умова офіційного працевлаштування. У деяких випадках допустимі винятки, наприклад, якщо позичальник може надати велику заставу або поручителя з гарною кредитною історією і високим рівнем доходів. Також банки пропонують невеликі кредити готівкою або кредитні картки. Розглянемо, чи можна взяти кредит безробітному на дійсно вигідних умовах і до яких установ слід звернутися за фінансовою підтримкою:
1. Альфа-банк
Це один з банків, який готовий запропонувати співпрацю навіть безробітним клієнтам. Позичальникам, які не можуть подати довідку про доходи, доступні кредитні картки або кредити готівкою. Головна умова оформлення - хороша кредитна історія. Цілком ймовірно, що для отримання коштів вам доведеться надати документи на житло, автомобіль та інше майно, а також закордонний паспорт з відмітками про перетин кордону. Всі ці аргументи покликані переконати кредитора у вашій платоспроможності.

2. ПриватБанк
У ПриватБанку безробітні громадяни можуть оформити швидкий кредит (до 50 000 грн) або картку “Універсальна”. При отриманні позики не потрібна довідка про доходи, застава та поручитель, але термін повернення боргу обмежується 12 або 24 місяцями.

3. Monobank
Незважаючи на те, що Monobank не так давно з'явився на українському банківському ринку, його популярність швидко зростає. У 2017 році в ньому можна було без особливих зусиль отримати карту з кредитним лімітом в межах 80-100 000 гривень, але з часом банк посилив перевірку клієнтів. Сьогодні безробітним позичальникам з хорошою фінансовою репутацією як і раніше доступні кредитні картки, але їх ліміт може відрізнятися від заявленого.

Як взяти кредит безробітному на максимально лояльних умовах? Перед зверненням до банку і під час заповнення заявки намагайтеся дотримуватися наступних рекомендацій:

 • • Подавайте лише достовірну інформацію.
  Всі дані в заявці повинні бути правдивими і перевіреними. Якщо ви вкажете неіснуючу компанію в якості місця роботи або номер телефону незнайомої людини, назвавши її родичем, банк швидше за все про це дізнається і прийме рішення про внесення вас до “чорного списку”. У такій ситуації про кредит вам доведеться забути. Причому не тільки в тому банку, який ви спробували обдурити, але і в інших. У гіршому випадку ваші дії розцінять як шахрайство і зроблять відповідну відмітку в кредитній історії.

 • • Не запитуйте велику суму.
  Якщо ви не можете надати банку довідку про доходи, то краще не намагайтеся отримати великий кредит. Вам з великою ймовірністю відмовлять. Краще почати з суми, що не перевищує 10 000 гривень і своєчасно погасити борг. Це значно підвищить ваші шанси на схвалення більш великої позики в майбутньому.

 • • Перевірте свою кредитну історію.
  Банки насторожено ставляться до клієнтів, які не мають офіційного працевлаштування, тому будь-які негативні записи в кредитній історії (наприклад, прострочення і невиплачені борги) можуть зіграти вирішальну роль при прийнятті рішення не на користь позичальника. Саме тому перед подачею заявки обов’язково перевірте свою фінансову репутацію і зверніться за інформацією до бюро кредитних історій. Цілком можливо, що в ній присутні помилки, які необхідно виправити.


Як отримати кредит безробітному в інтернеті?З усіх варіантів, доступних громадянам без офіційного працевлаштування, найшвидшим і простим можна вважати звернення до кредитного онлайн-сервісу (наприклад, IFY.COM.UA) або мікрофінансової організації (МФО). Для отримання позики вас попросять надати тільки дані паспорта та ідентифікаційний номер. У разі позитивного рішення необхідна сума грошей буде переведена на карту клієнта протягом усього однієї години.

На цьому переваги онлайн-кредитування не закінчуються, до їх числа входять:

 • • дистанційне оформлення та комунікація з кредитором, що значно економить час і сили позичальника, а також спрощує процедуру отримання коштів;

 • • невеликий пакет документів, до якого входять тільки паспорт та ідентифікаційний номер. Клієнтові не потрібно турбуватися про отримання довідки про доходи, надання застави та пошук поручителів;

 • • спрощені умови оформлення позики, розгляд заявок громадян, які мають неідеальну кредитну історію;

 • • функція пролонгації, якою можна скористатися для того, щоб відстрочити внесення платежу;

 • • повна конфіденційність, яка передбачає, що менеджери сервісу не звертаються до третіх осіб, наприклад, роботодавця, друзів або близьких позичальника, щоб переконатися в його платоспроможності. Більшість сучасних онлайн-сервісів і МФО обмежуються скорингом (перевіркою клієнта) при оформленні кредиту для безробітних.


Незважаючи на всі перераховані вище особливості, не слід забувати, що порушення договору або великі прострочення негативно впливатимуть на фінансову репутацію позичальника і негативно позначаються на його кредитної історії. Тому при зверненні до будь-якої організації уважно вивчіть умови надання позик, терміни погашення і можливі штрафні санкції.

Який кредит обрати: готівкою чи на картку?Якщо ви вже визначилися з банком або фінансовою організацією, де надають кредит безробітним, то залишається вирішити лише одне питання: який вид позики краще - на картку або готівкою?

Безумовно, багато що залежить від конкретної фінансової пропозиції, а також з метою отримання кредиту. Наприклад, якщо в майбутньому ви збираєтеся розплачуватися готівкою, краще вибрати відповідний варіант. В такому випадку вам вдасться уникнути комісій за зняття коштів в банкоматі та інших додаткових платежів. При цьому кредитними коштами з карти зручніше користуватися при здійсненні частих, але невеликих виплат.

Порівняйте відсоткові ставки, які забезпечують кредитору прибуток від виданої позики. Саме від них в першу чергу залежить вартість того чи іншого кредиту. Кожен банк і фінансова організація встановлює спеціальні умови при співпраці з клієнтами, які не мають працевлаштування, тому відсоток у всіх різний.

Яку б кредитну пропозицію ви не вибрали, пам’ятайте про фінансову дисципліну. Дотримання умов договору та своєчасне погашення боргів позначаються на вашій кредитній історії і досвід співпраці з банками або іншими організаціями.

Последние статьи
Категории статей