Русская версия сайта
Видано позик: 1774606
Курс ЦБУ на 18.05.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.8 Грн.
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!

Як швидко погасити заборгованість на кредитній картці, якщо немає грошей?

Оформити кредит дуже просто, а ось повернути кошти кредиторам – набагато складніше. Якщо ви жодним чином не можете погасити великий борг на кредитній картці, то не варто впадати у відчай та опускати руки. Навіть з цієї непростої ситуації є вихід, причому не один. Безумовно, вирішити проблему і вибратися з боргів можливо, але для цього вам слід скласти покроковий план дій.

в даній статті ми розповідаємо про найбільш ефективні способи, що можуть допомогти вам погасити заборгованість на кредитці та відновити фінансове благополуччя.

Як погасити борг на кредитній картці: 7 простих та дієвих способівКожен метод поступового зменшення заборгованості має свої особливості та нюанси, які необхідно враховувати при виборі. Цілком ймовірно, що вам може підійти відразу ж кілька варіантів, в залежності від фінансової ситуації і розміру боргу. Розглянемо їх докладніше:

1. Метод: боргова "снігова куля".
Цей спосіб включає в себе погашення боргів від найменшого до найбільшого, незалежно від розміру відсоткової ставки. Після того як ви закриєте свій перший борг, це не лише послабить загальне навантаження на бюджет, але й підвищить вашу мотивацію.

Таким методом може скористатися майже будь-який позичальник, який потрапив в складну ситуацію. І все ж спосіб має застереження і не підходить тим клієнтам, яким необхідно погасити велику заборгованість раніше, ніж меншу, в зв'язку з відсотковим свопом або для запобігання конфіскації. Якщо ви не входите в їхнє число, спробуйте зосередитися на внесенні платежів та погашенні боргів від меншого до більшого.

2. Метод: погашення найдорожчого кредиту в першу чергу.

В цьому випадку в першу чергу слід звернути увагу на кредит з найвищою ставкою і зайнятися його погашенням.

Якщо розмір позики з найбільшою ставкою становить понад 30% від обсягу вашої кредитної заборгованості, то постарайтеся зменшити його хоча б до зазначеного відсотка. Це позитивно позначиться на вашій платоспроможності і в майбутньому допоможе скоріше впоратися з боргами.

3. Метод: щомісячно вносите більше грошей, ніж необхідно.

Чим довше ви розраховуєтесь за кредит, тим сильніше ускладнюється для вас ситуація. Всім банкам і фінансовим установам зручніше, якщо клієнт не відхиляється від графіка платежів і вносить заздалегідь зазначені суми. Може здатися, що таким чином ви потроху погашаєте борг, але насправді його розмір поступово збільшується через відсотки.

Чому так відбувається? Все дуже просто - будь-який мінімальний платіж розраховується таким чином, щоб зробити кредит найбільш вигідним для банку, а значить - довгостроковим. При цьому якщо оплата вноситься навіть з невеликим простроченням, то велика частина суми зазвичай йде на відсотки, штрафи і т.д. У такій ситуації ви будете продовжувати платити, при цьому не позбавляючись від боргу.

Для того щоб вирватися із замкнутого кола, переглянете свій підхід. Якщо ви будете вносити суми, які трохи перевищують мінімальний платіж, то значно скоротите терміни і заощадите свої гроші.

4. Метод: плануйте бюджет та оптимізуйте витрати.

Цей спосіб буде вимагати від вас особливої уваги та терпіння, але з часом він значно полегшить фінансове навантаження, створене кредитом.

Напевно ви дозволяєте собі витрачатися на необов’язкові речі, вартість яких, на перший погляд, жодним чином не впливає на погашення боргу. Здавалося б, що можуть змінити дві чашки кави, якщо вам потрібно виплатити величезну суму? Як би скептично ви не ставилися до подібних моментів, намагайтеся записувати всі свої витрати, щоб зрозуміти, на чому можна заощадити. Переглянувши кожен пункт, вам буде простіше зрозуміти, від чого можна тимчасово утриматися і які гроші використовувати для оплати боргу. Не нехтуйте першою-ліпшою нагодою. Цілком ймовірно, що навіть незначної суми виявиться цілком достатньо, щоб перевищити мінімальний платіж і на крок наблизиться до вирішення вашої проблеми.

5. Метод: зверніться до кредиторів.

Якщо у вас виникли проблеми з оплатою позики, в жодному разі не пропадайте, не скидайте дзвінки і не ігноруйте повідомлення, які надходять на вашу електронну пошту. Коли ви розумієте, що ситуація наближається до критичної, і ви не знаєте, як погасити заборгованість на кредитній картці вчасно, - зверніться до банку. Розкажіть, що хотіли б виконати свої зобов’язання перед кредитором і раніше справно вносили платежі, поки не виникли непередбачені обставини. Уточніть, що готові надалі вносити посильну суму, якщо це можливо. Як правило, кредитор не зацікавлений в утомливих судових позовах, і з великою ймовірністю піде назустріч клієнту.

Цілком ймовірно, що вам запропонують тимчасово знизити відсоткову ставку, змінять графік платежів або навіть скасують певні штрафи. Всі ці заходи допоможуть вам рухатися далі, без додаткового фінансового навантаження. Головне - не ігноруйте труднощі і не затягуйте з зверненням в банк при виникненні труднощів з оплатою.

6. Метод: погашення боргу з іншого кредитного рахунку.

Перш ніж вносити платежі з іншої кредитної картки, на якій є потрібна сума грошей (і немає боргів), обов'язково переконайтеся у тому, що це дійсно вигідно. Не слід забувати про можливі комісії, які стягуються при переказі коштів. У такій ситуації ви втратите частину грошей, замість того щоб оптимізувати свої витрати на кредит.

Якщо ж ви все-таки вирішили використовувати такий метод, обов’язково розрахуйте потрібну суму. Для цього необхідно розділити борг на число місяців, протягом яких на кредит не будуть нараховуватися відсотки. Попередньо переконайтеся, що коштів на погашення досить, і з цим не виникне додаткових проблем.

7. Метод: спробуйте збільшити дохід і розставити пріоритети.

Якщо ви розумієте, що не можете впоратися з боргами, задумайтеся про додаткові джерела доходу. Можливо, вам вдасться попрацювати понаднормово або взяти роботу додому, щоб в результаті перевиконати план і отримати премію. Спробуйте заробити на своєму хобі і уміннях, знайдіть підробіток, що дозволяє поліпшити ваше матеріальне становище.

Якщо у вас залишилися речі, які роками припадають пилом на балконі і навряд чи коли-небудь знадобляться, - продайте їх. Навіть виручених $ 20-30 може вистачити для внесення мінімального платежу.
Ще одна важлива порада допоможе вам знизити ризик виникнення великої заборгованості в майбутньому. Для цього постарайтеся створити свій “надзвичайний фонд” і поповнюйте його після кожної зарплати.

Якщо у вашому житті відбудеться непередбачена ситуація, додаткові витрати з великою ймовірністю підвищать боргове навантаження. При цьому не рекомендується повністю знищувати всі заощадження для погашення заборгованості. Особливо в тому випадку, якщо ваші доходи нестабільні. Фінансові аналітики радять зберігати “на чорний день” в резервному фонді суму, якої буде достатньо, принаймні, на кілька місяців витрат.

Кредит може стати зручним фінансовим інструментом, який допоможе вам швидко впоратися з матеріальними труднощами і зробити важливу покупку, відправитися у відпустку, оплатити лікування і багато іншого. Але користуватися ним слід обачно, не допускаючи великих прострочень. У такому випадку будь-який кредит матиме позитивний вплив на ваш бюджет, а не стане додатковим навантаженням.

Последние статьи
Категории статей