Русская версия сайта
Видано позик: 1774606
Курс ЦБУ на 18.05.2022: 1 USD - 29.25 Грн. 1 EUR - 30.8 Грн.
Позики для всіх!
 • Наразі отримати кредит дуже просто!
 • Ми гарантуємо захист персональних даних!
 • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
 • Наш сервіс безкоштовний!

Як взяти кредит з поганою кредитною історією та поточними простроченнями?

Майже всі позичальники знають, що прострочені виплати по кредиту можуть значно погіршити їхню фінансову репутацію. При цьому не так вже й важливо, яких розмірів сума і в якій установі вона була отримана. Бюро кредитних історій (БКІ) швидко отримує і аналізує інформацію про клієнтів, після чого виносить рішення про їх благонадійність. Сформовану таким чином негативну кредитну історію досить складно поліпшити, оскільки банки та інші фінансові організації неохоче йдуть на співпрацю з недобросовісним споживачем. Саме тому краще підійти до зобов’язань позичальника з усією серйозністю і вносити платежі своєчасно.

Якщо ж ви все-таки допустили порушення договору, але хотіли б взяти кредит з відкритими простроченням (навіть випадку прострочень понад 120 днів), не варто впадати у відчай. Існують організації, які надають гроші клієнтам з неідеальною кредитною історією. У даній статті ми розглянемо їхні умови, а також особливості отримання коштів.

Де можна взяти кредит, якщо є прострочення?Кредит з простроченням завдає чимало складнощів, а також не дозволяє позичальникові претендувати на додаткову фінансову підтримку в разі потреби. Існує три найбільш ефективних варіанти вирішення проблеми:

 • • поступове поліпшення фінансової репутації шляхом оформлення та успішного погашення мікрокредитів;

 • • звернення до онлайн-сервісів та фінансових організацій, які пропонують взяти кредит з великими простроченнями (іноді з достатньо високою ставкою);

 • • укладання угоди з приватними особами або ломбардом.


Всі стратегії згодом дозволять вам повернути прихильність банків і право використовувати всі кредитні продукти на вигідних умовах. До цього вам навряд чи вдасться отримати допомогу від банківських структур, оскільки їх основною умовою є позитивна кредитна історія клієнта. Навіть якщо ви будете відповідати іншим вимогам, оформити позику з великою заборгованістю напевно не вийде.

Одним з оптимальних варіантів може стати звернення до надійний онлайн-сервіс (наприклад, IFY.COM.UA) або мікрофінансову організацію (МФО).

Особливістю інтернет-кредитів є їх дистанційне оформлення, а це значно спрощує весь процес отримання коштів. В такому випадку клієнтові не потрібно витрачати зайвий час на відвідування офісу організації, очікування в черзі та підготовку великого пакета документів (як правило, досить надати паспортні дані та ідентифікаційний номер). Але головна перевага онлайн-сервісів і МФО полягає в низькому показнику відмов - ймовірність, що вашу заявку схвалять, дуже велика. При цьому на розгляд звернення користувача і прийняття по ньому рішення йде не більше однієї години. Після цього необхідні кошти переводяться на картку клієнта або видаються готівкою.

При цьому слід розуміти, що деякі організації встановлюють досить високий відсоток на кредит, щоб убезпечити себе і заробити на угоді з позичальником. Ще один фактор ризику пов’язаний з шахрайством, яке зустрічається в сфері онлайн-кредитування. Для того щоб не помилитися з вибором, слід уважно вивчити умови отримання позики, а також пошукати відгуки про кредитора в інтернеті.

При підписанні договору з приватними особами також краще упевнитися в наявності у них позитивної репутації. Умови такої угоди можуть бути будь-якими, але при цьому вигідними як для клієнта, так і кредитора.

Важливий момент стосується виплати відсотків. При оформленні позики приватні інвестори нерідко пропонують високу ставку, яка може досягати 10% від суми. Потрібно розуміти, що на відміну від банків і деяких інших фінансових організацій, відсотки нараховуються не на залишок боргу, а на всю суму кредиту.

Основним документом при оформленні приватної позики зазвичай є розписка, в якій вказуються:

 • • ПІБ клієнта, а іноді навіть його паспортні дані;

 • • сума, що надається позичальнику;

 • • терміни та способи погашення боргу;

 • • дата та місце підписання договору;

 • •особистий підпис клієнта.


Бажано звернутися до нотаріуса і завірити документ, але навіть без цієї процедури він буде мати юридичну силу.

Якщо ви плануєте взяти в борг велику суму, але при цьому умови угоди не передбачають внесення застави, то зверніть особливу увагу на пункти договору, що стосуються комісії та інших платежів. Іноді приватна особа компенсує ризики за допомогою додаткових виплат.

При зверненні в ломбард клієнту необхідно запропонувати цінне майно в якості застави. Процедура оформлення досить проста: споживач повинен надати лише паспорт та ідентифікаційний номер, а також документи, що підтверджують право власності, якщо в заставу залишається автомобіль або нерухомість. Як правило, кошти видаються на короткий термін (близько 30 днів) і з високою відсотковою ставкою. При цьому заставне майно оцінюється значно нижче його реальної ринкової вартості. Після закінчення строку дії кредитного договору позичальникові зазвичай надають ще сім днів, щоб виплатити борг повністю.


Як взяти кредит в інтернеті, якщо є прострочення?Розглянемо особливості онлайн-кредитів, які представлені на сучасному фінансовому ринку, а також умови їх отримання.

Інтернет-позики споживач може оформити на максимально лояльних умовах. Послугами онлайн-сервісів може скористатися більшість клієнтів, в тому числі тих, які мають негативну кредитну історію. Тому якщо вам потрібна допомога в отриманні кредиту з відкритими простроченням, то можете в першу чергу звернути увагу на інтернет-платформи.

Швидкі позики мають чимало важливих переваг, наприклад, вони дозволяють звернутися за необхідною сумою грошей в будь-який час доби, в робочі та святкові дні, без прив’язки до графіка організації (наприклад, як в банку). Ці особливості роблять їх особливо привабливими і зручними в очах клієнтів, які потребують термінової фінансової підтримки. Крім того, інтернет-сервіси дозволяють отримати кредит як на банківську картку, так і готівкою без жорстких обмежень.

Перш ніж подати заявку до тієї чи іншої організації для оформлення позики, слід знати три простих правила. Вони стосуються будь-яких видів онлайн-кредитів:

 • • Намагайтеся чітко визначитися з розміром суми, яку ви плануєте отримати в борг та на який термін;

 • • при заповненні заяви вказуйте виключно достовірні дані та уникайте помилок. Будь-які похибки в анкеті швидше за все призведуть до того, що вам доведеться оформляти її спочатку;

 • • через декілька хвилин після надсилання повідомлення ви отримаєте відповідь системи. Якщо заявку буде схвалено, на ваше картку будуть переведені гроші, якими зможете вільно розпоряджатися.


Сучасні онлайн-сервіси допомагають швидко та ефективно вирішувати майже будь-які фінансові проблеми клієнтів. Якщо ви ще не визначилися з тим, де взяти кредит з відкритими простроченнями, то можете вивчити відразу ж кілька пропозицій від різних організацій і вибрати відповідні умови.

Отримання позики в банківських структурах пов’язане з певними труднощами для клієнтів, що мають погану кредитну історію. Тому інтернет-кредитування може стати для них оптимальним варіантом. Але навіть в цьому випадку не слід забувати про зобов’язання позичальника і по можливості не допускати прострочень.

Последние статьи
Категории статей