Курс НБУ на 02.04.2025: 1 USD - 41.3 Грн. 1 EUR - 44.60 Грн.
Видано позик: 2392950
UA RU
Позики для всіх!
  • Наразі отримати кредит дуже просто!
  • Ми гарантуємо захист персональних даних!
  • Ми підбираємо для Вас найвигідніші кредити!
  • Наш сервіс безкоштовний!
Оформіть заявку зараз отримайте результат сьогодні!
Сума кредиту в грн.
Ціль позики
Мобільний телефон
Введіть номер телефону.
hint-error
Електронна адреса
Введіть адресу електронної пошти.
hint-error
Прізвище
Прізвище повинно бути написано українськими буквами
hint-error
Ім’я
Ім’я повинно бути написано українськими буквами
hint-error
Стать
Дата народження

Сьогодні оформлено заявок: 5463

1 хвилину тому:
Павло, оформлена заявка на 3 000 грн.
4 хвилини тому:
Олена, оформлена заявка на 5 000 грн.
5 хвилин тому:
Наталія, оформлена заявка на 13 000 грн.
Варіанти отримання
Після оформлення заявки з Вами зв’яжуться для уточнення деталей отримання кредиту. В деяких випадках це може тривати до 15 хвилин.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наші співробітники ніколи не телефонують клієнтам і не вимагають у них кошти. Якщо Вам телефонують і просять гроші, це означає, що дзвонять шахраї!

Умови отримання:

  • Відсоткова ставка на споживчий кредит готівкою – до 56% річних.
  • Сума кредиту від 1.000 до 100.000 грн.
  • Термін кредитування від 12 до 60 місяців.
  • У випадку недотримання графіку виплат розмір неустойки складає від 0,10% від суми прострочення в день, але не більше 10% від обсягу позики.
  • У разі тривалої затримки виплат інформація про позичальника передається в БКІ.
  • Остаточні умови уточнюйте при безпосередньому спілкуванні з банками-кредиторами.

Вимоги до позичальника:

  • Громадянство України.
  • Вік від 21 року.
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний номер
  • Довідка про доходи (тільки в разі отримання кредиту в банку)
  • Пенсійне посвідчення (для пенсіонерів)

* Остаточні умови позики залежать від діючих умов організації-партнера.

Додаткова інформація:

Взяти кредит в доларах в Приватбанку та інших банках - ify.com.ua

Сьогодні кредити в доларах громадянам України взяти доволі складно. Вся справа в чинному законодавстві. Всі банки, зокрема ПриватБанк, зобов'язали видавати позикові гроші лише в національній валюті – гривні. Але в українців все ж таки є можливість взяти споживчий доларовий кредит. Спеціально для таких позичальників розробляють програми, що прив'язуються до курсу долара. Іноді кредит видають у національній валюті, а ставку за продуктом встановлюють плаваючу - залежну від курсу валют на сьогодні.

Умови отримання кредиту в доларах

Кредит у доларах у ПриватБанку надається для фінансування господарської діяльності. До неї належить плата за зовнішньоекономічні контракти чи оплата інвестиційних проектів (коли за кордоном потрібно придбати обладнання, спецтехніку, транспортні засоби за іноземну валюту). Кредит у доларах можна взяти в банку на період до 5 років, з метою поповнення оборотних коштів – на 2 роки.

Взяти споживчу доларову позику можуть українці, які отримують доходи в іноземній валюті, а не в гривнях. Але цей факт трапляється рідко. Доларові доходи мають лише міжнародні компанії, яких досить мало на території України.

Особливі вимоги до позичальників при оформленні кредиту в доларах

Щоб взяти позику в доларах у банку, клієнт зобов'язаний вести господарську діяльність протягом останніх півтора року. Водночас необхідно мати укладені договори про співпрацю з іноземними компаніями. Йдеться про зовнішньоекономічні контракти, що підтверджують надходження в доларовій валюті.

Додаткові чинники при прийнятті рішення на користь надання споживчого доларового кредиту – наявність ліквідного забезпечення, стабільного фінансового стану та позитивної кредитної репутації позичальника.

Відсоткова ставка

У валютного кредитування є як переваги, так і недоліки. Раніше позичальники намагалися брати валютні кредити в Україні через те, що відсоткова ставка за ними була нижчою на 20-70% від позик у гривні. Спрогнозувати курс валют складно. У цьому полягає ризик валютних позик.

У разі заставного кредитування відсоткова ставка за споживчим кредитом у доларах знижується. Вона становить від 1,5% щомісяця. У ПриватБанку раніше вона становила 2,9%. Її розмір залежить від виду застави (земля, машина, квартира, будинок).

Як укладається угода з компанією, що видає валютні позики:

  • подається заявка на сайті або за телефоном;
  • очікується схвалення протягом кількох хвилин;
  • укладається договір;
  • підписується угода та видаються кредитні кошти.

Сьогодні, на жаль, взяти споживчий кредит в іноземній валюті в ПриватБанку неможливо. ПриватБанк відмовляється видавати валютні позики й ніяк це не коментує. Завдяки кредитному брокеру "IFY.COM.UA" вдасться вирішити це питання. На нашому сайті можна вибрати найвигідніші пропозиції від українських банків, які видають споживчі доларові позики.

Чим загрожує непогашення доларового кредиту?

Після оформлення погашається тіло кредиту та сплачуються відсотки з поточного валютного рахунку. Також позичальник має можливість звернутися в обслуговуючий банк, щоб той придбав валюту на МВРУ, а далі спрямував її на погашення позики, не зарахувавши на валютний рахунок.

Слід пам'ятати, що своєчасне погашення боргу в іноземній валюті позитивно позначиться на видачі майбутніх позик у доларах. У разі непогашення валютного кредиту майно, що оформляється у вигляді застави, може бути вилучене банком через суд і продано на погашення заборгованості.

Популярні теги